1 Listopada 2014

Galeria Zasłużonych
NIVEA
KARTA DUŻEJ RODZINY

Które inwestycje gminy uważasz za najbardziej potrzebne społeczności lokalnej?
Inwestycje w edukację
Inwestycje w infrastrukturę techniczną
Inwestycje w ochronę środowiska
Rozwój samorządności lokalnej
Rozwój kultury
Rozwój sportu i turystyki
Dbałość o zdrowie mieszkańców
Zobacz wyniki | Głosuj

WÓJT GMINY ZGORZELEC OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT

WÓJT GMINY ZGORZELEC

OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT

na realizację zadań publicznych w zakresie: kultury, nauki, edukacji, kultury fizycznej i sportu, turystyki i krajoznawstwa, profilaktyki uzależnień porządku i bezpieczeństwa publicznego, promocji zdrowia oraz pomocy społecznej, w roku 2010 na terenie Gminy Zgorzelec w formie dotacji:

I.  Zasady przyznawania dotacji, termin realizacji i kryteria stosowane przy wyborze określa Uchwała Nr 231/09 Rady Gminy Zgorzelec w sprawie programu współpracy gminy Zgorzelec z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2010r. Konkurs obejmuje realizację zadań publicznych w zakresie:

1.        Oświaty i wychowania – wartość zadania 10.000 zł.

2.       Organizacja profilaktyki i pomoc rodzinom uzależnionym w ramach realizowanego programu przeciwdziałania alkoholizmowi  -  wartość zadania 55.000 zł.

3.        Organizacja profilaktyki i pomoc rodzinom uzależnionym w ramach realizowanego programu przeciwdziałania narkomanii -  wartość zadania 25.000 zł.

4.        Pomoc ludziom starszym, chorym, bezdomnym, zwolnionym z zakładów karnych oraz rodzinom wielodzietnym - wartość zadania 25.000 zł.

5.        Realizacja zadań w zakresie profilaktyki zdrowotnej -  wartość zadania 5.000,- zł.

6.        Organizacja współzawodnictwa w zakresie piłki nożnej -  wartość zadania 110.000 zł.

7.        Realizacja zadań w zakresie popularyzacji kultury fizycznej, a w szczególności organizacja treningów, rozgrywek sportowych, obozów szkoleniowych, turniejów sportowych -  wartość zadania 48.000 zł.

8.        Realizacja zadań w zakresie aktywizowania mieszkańców gminy do działań na rzecz rozwoju kultury fizycznej, sportu i turystyki – wartość zadania 10.000 zł

II.  Oferty należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Zgorzelec ul. Kościuszki 70 59-900 Zgorzelec w terminie do 31 stycznia 2010 r.

III.  Oferty rozstrzygnięte będą do 05 lutego 2010 r.

IV.   Druki ofert wraz z kierunkową uchwałą Rady Gminy  można pobrać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Zgorzelec ul. Kościuszki 70.

drukuj wyślij ten link

Wzór oferty

Uwaga, producenci owoców i warzyw!
Osiedle w Żarskiej Wsi z nowymi chodnikami
Powstają świetlice w miejscowości Spytków i Ręczyn
Gmina Zgorzelec w blasku nowych lamp
Nowy dach na budynku komunalnym w Białogórzu
Zjazd Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej w Pałacu w Łagowie.
Zawiadomienie z dnia 24.10.2014r. o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży
I Rocznica Przedszkola
Nowo otwarte Centrum Rekreacyjno -Turystyczne w Radomierzycach zaprasza.
Języki obce dla Dolnego Śląska nie będą już obce
czytaj wszystkie »