5 Maja 2016

NIVEA
Bezpieczeństwo mieszkańców

Sonda

Jaki system zbiórki odpadów z domków jednorodzinnych powinien funkcjonować w Gminie Zgorzelec?
Na dotychczasowych zasadach (odbiór odpadów zmieszanych raz na tydzień z pojemnika przed domem; odbiór plastiku, szkła, papieru, bio z ogólnodostępnych pojemników na surowce wtórne).
Indywidualny + mieszany /możliwy wzrost opłaty/ (odbiór odpadów przed domem: -zmieszanych raz na dwa tygodnie; - bio raz na dwa tygodnie; - plastiku, szkła, papieru raz w miesiącu z worków.
Indywidualny z dużą częstotliwością /wzrost wysokości opłaty/ Odbiór odpadów przed domem: - zmieszanych raz na tydzień; - bio raz na tydzień; - plastiku, szkla, papieru raz na dwa tygodnie z worków.
Zobacz wyniki | Głosuj

WÓJT GMINY ZGORZELEC OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT

WÓJT GMINY ZGORZELEC

OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT

na realizację zadań publicznych w zakresie: kultury, nauki, edukacji, kultury fizycznej i sportu, turystyki i krajoznawstwa, profilaktyki uzależnień porządku i bezpieczeństwa publicznego, promocji zdrowia oraz pomocy społecznej, w roku 2010 na terenie Gminy Zgorzelec w formie dotacji:

I.  Zasady przyznawania dotacji, termin realizacji i kryteria stosowane przy wyborze określa Uchwała Nr 231/09 Rady Gminy Zgorzelec w sprawie programu współpracy gminy Zgorzelec z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2010r. Konkurs obejmuje realizację zadań publicznych w zakresie:

1.        Oświaty i wychowania – wartość zadania 10.000 zł.

2.       Organizacja profilaktyki i pomoc rodzinom uzależnionym w ramach realizowanego programu przeciwdziałania alkoholizmowi  -  wartość zadania 55.000 zł.

3.        Organizacja profilaktyki i pomoc rodzinom uzależnionym w ramach realizowanego programu przeciwdziałania narkomanii -  wartość zadania 25.000 zł.

4.        Pomoc ludziom starszym, chorym, bezdomnym, zwolnionym z zakładów karnych oraz rodzinom wielodzietnym - wartość zadania 25.000 zł.

5.        Realizacja zadań w zakresie profilaktyki zdrowotnej -  wartość zadania 5.000,- zł.

6.        Organizacja współzawodnictwa w zakresie piłki nożnej -  wartość zadania 110.000 zł.

7.        Realizacja zadań w zakresie popularyzacji kultury fizycznej, a w szczególności organizacja treningów, rozgrywek sportowych, obozów szkoleniowych, turniejów sportowych -  wartość zadania 48.000 zł.

8.        Realizacja zadań w zakresie aktywizowania mieszkańców gminy do działań na rzecz rozwoju kultury fizycznej, sportu i turystyki – wartość zadania 10.000 zł

II.  Oferty należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Zgorzelec ul. Kościuszki 70 59-900 Zgorzelec w terminie do 31 stycznia 2010 r.

III.  Oferty rozstrzygnięte będą do 05 lutego 2010 r.

IV.   Druki ofert wraz z kierunkową uchwałą Rady Gminy  można pobrać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Zgorzelec ul. Kościuszki 70.

drukuj wyślij ten link

Wzór oferty

Podwórko NIVEA 2016
VI Gminny Bieg Uliczny już za nami
Muzyka dla każdego podczas Koncertu Zielonoświątkowego w Naszym Zoo!
Jego Ekscelencja Biskup Zbigniew Kiernikowski z wizytą w Szkole Podstawowej w Łagowie
III Szkolny Dzień Papieski i II Marsz Papieski w Szkole Podstawowej w Łagowie
Pojazdy Historyczne w Radomierzycach
VI Gminny Bieg Uliczny
Arkadiusz Furmaniak prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP w Zgorzelcu
Spotkanie informacyjne "Środa z Funduszami dla jednostek samorządu terytorialnego"
16 maja upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2016 rok.
czytaj wszystkie »

N Pn Wt Śr Cz Pt Sob