3 Maja 2016

NIVEA
Bezpieczeństwo mieszkańców

Sonda

Jaki system zbiórki odpadów z domków jednorodzinnych powinien funkcjonować w Gminie Zgorzelec?
Na dotychczasowych zasadach (odbiór odpadów zmieszanych raz na tydzień z pojemnika przed domem; odbiór plastiku, szkła, papieru, bio z ogólnodostępnych pojemników na surowce wtórne).
Indywidualny + mieszany /możliwy wzrost opłaty/ (odbiór odpadów przed domem: -zmieszanych raz na dwa tygodnie; - bio raz na dwa tygodnie; - plastiku, szkła, papieru raz w miesiącu z worków.
Indywidualny z dużą częstotliwością /wzrost wysokości opłaty/ Odbiór odpadów przed domem: - zmieszanych raz na tydzień; - bio raz na tydzień; - plastiku, szkla, papieru raz na dwa tygodnie z worków.
Zobacz wyniki | Głosuj

Konie w Łagowie - drugi termin

drukuj wyślij ten link

Aktualności
Jego Ekscelencja Biskup Zbigniew Kiernikowski z wizytą w Szkole Podstawowej w Łagowie
III Szkolny Dzień Papieski i II Marsz Papieski w Szkole Podstawowej w Łagowie
Pojazdy Historyczne w Radomierzycach
VI Gminny Bieg Uliczny
Arkadiusz Furmaniak prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP w Zgorzelcu
Spotkanie informacyjne "Środa z Funduszami dla jednostek samorządu terytorialnego"
16 maja upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2016 rok.
3 maja zagra Janusz Olejniczak
Ogłoszenie
Gmina Zgorzelec - najlepsza w Strefowych Ogólnopolskich Biegach Przełajowych w Rząsinach!
czytaj wszystkie »

N Pn Wt Śr Cz Pt Sob