31 Sierpnia 2015

NIVEA
KARTA DUŻEJ RODZINY

Sonda

Jaki system zbiórki odpadów z domków jednorodzinnych powinien funkcjonować w Gminie Zgorzelec?
Na dotychczasowych zasadach (odbiór odpadów zmieszanych raz na tydzień z pojemnika przed domem; odbiór plastiku, szkła, papieru, bio z ogólnodostępnych pojemników na surowce wtórne).
Indywidualny + mieszany /możliwy wzrost opłaty/ (odbiór odpadów przed domem: -zmieszanych raz na dwa tygodnie; - bio raz na dwa tygodnie; - plastiku, szkła, papieru raz w miesiącu z worków.
Indywidualny z dużą częstotliwością /wzrost wysokości opłaty/ Odbiór odpadów przed domem: - zmieszanych raz na tydzień; - bio raz na tydzień; - plastiku, szkla, papieru raz na dwa tygodnie z worków.
Zobacz wyniki | Głosuj

Konie w Łagowie - drugi termin

drukuj wyślij ten link

Dożynki Parafialne w Przesieczanach.
Spotkanie partnerów projektu Przygoda z Nysą Etap IV
Informacja dla rolników poszkodowanych w wyniku klęski suszy
Wójt Gminy Zgorzelec odwołuje drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki we wsi Ręczyn.
Planowane wyłączenia prądu na terenie gminy Zgorzelec
Informacja Wójta Gminy Zgorzelec: wykaz nieruchomości na sprzedaż
Ogłoszenie Wójta Gminy Zgorzelec: drugie ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zgorzelec
Ogłoszenie Wójta Gminy Zgorzelec: pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgorzelec